Dlaczego warto zostawić swojego kota w hotelu kotel?

W hotelu czy w domu?

Czy Ty też jesteś takim kociarzem, który zrobi wiele, aby zapewnić swojemu kotu bezpieczne, dostatnie i ciekawe życie? Spełniasz jego wszelkie zachcianki, a kot na swój sposób Ci się za to odwdzięcza?

A gdy przychodzi czas na zasłużone wakacje, stajesz przed dylematem: zapewniam kotu obsługę dochodzącą albo oddaję w „dobre ręce” na czas wyjazdu.

Nie wiem jaką decyzję podejmujesz, dla każdego kota co innego będzie najlepsze. Jednak jeśli szukasz tych tzw. „dobrych rąk” – to trafiłaś / trafiłeś we właściwe miejsce.

Rozpieszczany kot w hotelu Kotel

Zadaniem naszego hotelu jest takie zorganizowanie opieki nad Twoim kotem, aby zminimalizować mu stres związany z rozłąką z Tobą i jego własnym środowiskiem. Jest on nieunikniony, gdyż koty nie lubią zmian, jednak my umiemy sprawić, aby pobyt w naszym kotelu był pozytywnym doświadczeniem.

Nie tylko kocia mama...

O kotach wiem całkiem sporo, jako behawiorystka zwierząt towarzyszących oraz technik weterynarii, a także wieloletnia towarzyszka życia kocurka Grina, kotek Tyci, Ryfki i Riny.

Skąd pomysł na hotel dla kotów?

Sama będąc wielokrotnie w potrzebie, postanowiłam otworzyć hotel dla kotów z prawdziwego zdarzenia, bo uważam, że zarówno koty jak i ich opiekunowie potrzebują takiego miejsca. I oto jest przy ul. Tyrczanka 4 (dojazd uliczką o jakże wdzięcznej nazwie Kotówka) – zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z kotelu w sekcji pokoje oraz do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w pozostałych sekcjach.

Magdalena Knapik, właścicielka hotelu dla kotów Kotel, behawiorystka.

Do sprawy hotelu podchodzę niezwykle poważnie.
Kotel został stworzony z myślą o kotach
.
Droga kociaro / drogi kociarzu, naszym klientem będzie Twój KOT,
Tobie przypadnie zaszczytna rola sponsora jego dobrego samopoczucia.