Gwarancje i zobowiązania hotelu dla kotów Kotel

Gdy zdecydujesz się oddać kota do naszego hotelu...

kot przed pobytem w hotelu

Podczas pobytu w obcym miejscu okres asymilacji trwa kilka a czasem nawet kilkanaście dni. Dlatego ważne jest, aby w miarę możliwości nie zmieniać rutyny Twojego kota i jego przyzwyczajeń.

Gdy zdecydujesz się oddać kota do naszego hotelu wypełnisz ankietę, na podstawie której dowiemy się wielu istotnych spraw: co Twój kot je, o jakich porach, jaki lubi żwirek, jakie zabawki, czy jest towarzyski, czy lubi się czesać, czy woli kolanka, czy parapet, czy ma alergię, czy czegoś się boi, czy zażywa lekarstwa i tak dalej. A to wszystko po to, aby maksymalnie dostosować jego pobyt do dotychczasowych przyzwyczajeń. Będzie mu łatwiej i Tobie też.

kot przed pobytem w hotelu

Kot zamieszka w indywidualnym pokoiku, w którym otrzyma dostęp do okna lub tarasu, grzejnika w zimie, antresolki z budką, zabawek, pełną całodzienną opiekę technika weterynarii i behawiorysty, bezpieczeństwo i wszystko to, czego potrzebuje. Uważam, że powierzenie nam kota pod opiekę oznacza, DOSTOSOWANIE NASZEJ USŁUGI DO POTRZEB KOTA, a nie odwrotnie. Dlatego nie zmieniamy kotu karmy na czas pobytu, ani żwirku, ani podstawowych pór karmienia i innych aktywności. Spędzamy czas na zabawie, głaskaniu, gdy trzeba wyczesujemy – to wszystko w cenie doby kotelowej (żwirek również :-))

Maja i Stefan, koty w hotelu dla kotów Kotel

Jeśli masz więcej kotów, przyjmiemy je razem (maks. 2 koty do jednego pokoju, mamy też łączone pokoje dla maks. 4 kotów),pod warunkiem, że koty faktycznie są ze sobą zaprzyjaźnione. Pamiętajmy, że mieszkanie pod jednym dachem wcale nie musi oznaczać przyjaźni.

Bezpieczny hotel dla kotów...

Zasadniczo nie dopuszczamy do kontaktów z innymi naszymi gośćmi – chyba, że zauważymy, iż jest to bezpieczne i byłoby korzystne dla kota.

Kota przyjmujemy i wydajemy w dobrej formie, gdy jednak coś pójdzie nie tak… Trzeba się liczyć z tym, że Twój kot pomimo wszelkich starań, będzie mimo wszystko przeżywać stres, mogą się wtedy pojawić różne dolegliwości. Jeśli konieczna będzie konsultacja weterynaryjna, zapewniamy taką usługę albo w Twojej lecznicy, albo w lecznicy Pani Moniki Kuszyńskiej, Agouti, z którą współpracujemy. Koszty leczenia i konsultacji ponosi opiekun.
Dla Twojego spokoju na bieżąco informujemy o postępach adaptacji kota w Kotelu – wysyłamy wiadomości tekstowe i zdjęcia. Zawsze pozostajemy w kontakcie.