Przygotowanie pobytu kota w hotelu

Jak przygotować pobyt kota w hotelu

Do hotelu przyjmujemy koty wykastrowane, zdrowe, zaszczepione na podstawowe choroby zakaźne (z zachowaniem conajmniej 2 tygodniowego odstępu pomiędzy szczepieniem a planowanym przyjazdem do hotelu) i odrobaczone (chętnie również z obciętymi pazurkami), po podpisaniu z nami umowy i zapłaceniu stawki za ustalony pobyt. Zapoznaj się ze szczegółami w naszym regulaminie

Szara kotka w hotelu kotel

Przyjmujemy i wydajemy koty w zadeklarowanych godzinach pracy po uprzednim umówieniu się, proszę planować podróż z uwzględnieniem powyższego. Cena za pobyt w Kotelu wyliczana jest na podstawie liczby noclegów spędzonych w naszym hotelu niezależnie od dokładnej godziny oddania kota i jego odbioru z hotelu (doba kotelowa może zatem być krótsza lub dłuższa niż 24 godziny).

Wraz z kotem dostarczasz:

Obowiązkowo:

  1. Transporterek
  2. Książeczkę zdrowia z potwierdzonymi szczepieniami
  3. Karmę (ew. leki / suplementy)
  4. Ankietę (wyślij ją online najlepiej zaraz po potwierdzeniu rezerwacji (link w wiadomości email), chyba, że już ją mamy)

Opcjonalnie: 

  1. Ulubione legowisko, kocyk, poduszkę itp. 
  2. Niezbędny sprzęt do pielęgnacji kota
  3. Ulubione zabawki
  4. … oraz wszystko bez czego wg Ciebie Twój kot absolutnie nie może się obejść (niechętnie przyjmujemy ceramiczne miseczki ze względu na ryzyko stłuczenia)

Dzwonisz do nas gdy masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania. My również do Ciebie dzwonimy, gdy sytuacja tego wymaga.